понеділок, 20 березня 2017 р.

11 березня в м. Львові у приміщенні легкоатлетичного манежу відбувся 17 Всеукраїнський турнір з легкої атлетики пам’яті Я. Тягнибока. Змагання проводились по двох вікових категоріях - юнаки, дівчата 2000 р.н. і мол. та чоловіки, жінки 1999 р.н. і старші. У ньому прийняли участь і тернопільські легкоатлети, які вибороли 12 медалей, з яких – дев’ять на рахунку легкоатлетів освітянської обласної ДЮСШ. У бігу на 60 м підопічні Михайла Васірука – Флисник Назар та Підліпчук Олександр, в фінальному забігу подолавши дистанцію за 6.9 та 7.0 сек, вибороли друге та третє місця. У штовханні ядра знову вдало виступили вихованці Галини Шмуляєвої. У змаганнях серед дівчат Мітюрьова Вікторія, з результатом 11.37 см, стала першою, Гривняк Наталія - другою (10.85 см), і Мостова Дарина - третьою (10.02 см). Не підвели і юнаки: Жук Андрій - перший (12.31 см), Махно Денис - третій (9.87 см). І сама наставниця показала, що є ще порох у порохівницях. Серед дорослих спортсменок, які штовхали ядро 4 кг, з результатом 8.98 см, виборола бронзову медаль. У бігу на 800м серед юнаків весь п’єдестал зайняли юні бігуни Богдана Дуди: Кравчук Владислав - перший (2.06,0 сек), Хомко Микола – другий (2.12,0 сек) і третім став Крижанівський Віталій (2.14,0 сек); а серед жінок, з часом 2.37,0 сек, перемогу здобула Бернацька Ірина (тренер Стефанишина Ольга). Не мали собі рівних і стрибуни у висоту Євгена Кармелюка – Ворко Віктор, подолавши планку на висоті 210 см, став першим, а друге і третє місця, злетівши на 190 см поділили Хома Олександр та Вовчок Назар. Усі переможці та призери були нагороджені медалями, грамотами та цінними призами.
Обласна ДЮСШ висловлює подяку за фінансову підтримку депутату обласної ради, голові обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олегу Сиротюку в участі тернопільських легкоатлетів в цих змаганнях.