неділю, 11 вересня 2016 р.

Тернопільська Озеряна–2016

10 вересня у День Фізичної культури та спорту на набережній Тернопільського ставу відбувся Чемпіонат області з бігу на 9 км та Відкрита першість міста з оздоровчого бігу «Тернопільська Озеряна–2016».  133 учасники від наймолодшого, якому усього 9 років, до найстаршого 82-річного Миколи Нестеренка з Новояворівська, з 11 районів області та наших сусідів з Львова, Житомира, Івано-Франківська, Чернівців, Рівного, Луцька вийшли на старт цьогорічних змагань. Несподіванкою стала участь у забігу фронтмена відомого гурту «Тартак» Олександра Положинського.
Переможцем «Тернопільської Озеряни-2016» та чемпіоном області серед чоловіків з результатом 31.35,0 с став майстер спорту з Козлова – Андрій Коцюбка, друге місце за ланівчанином Козлюком Тарасом – 32.06,0 с і третє місце виборов Даньків Назар – 32.46,0 с (Тернопіль–Козівський р-н). Чемпіоном області серед юніорів став Кравчук Владислав – 33.39,0 с, срібним призером – Воробець Володимир – 34.39,0 с, обоє з Тернополя, та бронза за Підгрушним Андрієм – 35.51,0 с (Тернопільський р-н). Серед жінок призери усі тернополянки: першою стала Лола Ольга – 45.13 с, друге місце виборола Обіход Інна – 47.16,0 с, і третім призером стала Васильків Олька – 48.05,0 с. Славська Ольга (Тернопільський р-н) з результатом 39.24,0 була першою на фініші серед юніорок  і також в абсолютній першості, друге і третє місця за Юліями з Тернополя   Погурською (45.00,0 с) та Чохрій  (45.42,0 с).
В командному підсумку в чемпіонаті області призерами стали:
І м м.Тернопіль – 1263 очки;
ІІ м  Козівський р-н –  1145 очків;
ІІІ м  Ланівецький р-н – 1092 очки.
    Переможці та призери змагань нагородженні медалями та грамотами управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації, управління сім’ї, молодіжної політики та спорту Тернопільської міської Ради та грошовими преміями від Федерації легкої атлетики Тернопільської області.
        З протоколами змагань в усіх своїх вікових групах можна ознайомитись тут.