четвер, 22 вересня 2016 р.

У Луцьку закрили юнацький сезон

604 учасники з 42-ох команд ДЮСШ та 14-ти СДЮШОР, прийняли участь в Командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н. та молодші, який відбувся 19-20 вересня на стадіоні «Авангард» в м. Луцьку. Нашу область представляли вихованці спортивних шкіл Чорткова, Шумська, Тернопільського району, та обласної ДЮСШ і ДЮСШ «Колос» з м. Тернополя. Вересень-це кінець сезону,більшість дітей влітку відпочивала і звісно знизили тренувальні навантаження.Тому про якісь високі результати мова не йде. Нам медалей не вдалося вибороти, про те, є хороші перспективи, що з цих молодих спортсменів, які брали участь в цих змаганнях виростуть і призери і чемпіони. А пока слід відмітити Куп’яка Максима з Тернопільського району (тренер Чайка Ігор), який виборов п’яте місце в бігу на 2000м з/п з результатом 6.51,04 сек. Також п’ятою в бігу на 800м з часом 2.28,09 сек стала Усенко Олександра з Шумська (тренер Кирилюк Василь). Не все вдалось цього разу нашій юній штовхальниці ядра з обласної ДЮСШ – Мітюрьовій Вікторії (тренер Шмуляєва Галина). Виборовши літом бронзову нагороду, вона знову надіялась бути призером цих змагань, але пославши ядро в першій спробі на 10.69 см, дві інші спроби, які давали їй шанси на медаль були не зараховані, і тільки сьоме місце. Стрибнувши на 5,64 см в довжину восьмим став Гаврилишин Євген з Чорткова (тренер Большаков Валерій). Інші учасники показавши непогані результати зайняли місця з 11 по 17.
В командному заліку обласна ДЮСШ, яку представляли метальники тренера Шмуляєвої Галини, набравши 79 очок зайняла десяте місце(на фото).