вівторок, 30 червня 2015 р.

Два «срібла» і «бронза» у юних легкоатлетів з Тернопілля

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2000 року народження і молодших завершився у Вінниці. Команда тернопільських атлетів вдало виступила на цих змаганнях. Так, дві срібних медалі здобув у бігу на 100 м (результат 11.2 с) та 200 м (результат 22.9 с) Василь Макух. Спортсмен є вихованцем Великодедеркальської ДЮСШ, тренер Василь Гудзь.
Бронзову нагороду у бігу на 3000 метрів з результатом 11.14,6 хв завоювала представниця Збаразької ДЮСШ Інна Ткачук (тренери Іван Данилюк та Ігор Патроник), а на дистанції 1500 м спортсменка була п’ятою (результат 5.04,6 хв).
У спортивній ходьбі на 3000 м вихованець тренера Віри Зозулі із ДЮСШ «Колос» Назар Шилівський посів п’яте місце. Його результат 15.12,1 хв. Спортсменка з Шумська Олександра Усенко у бігу на 400 м з результатом 1.02,6 с зайняла 10 місце, а на дистанції 800 м з результатом 2.30,8 – дванадцяте (тренер Василь Кирилюк). У метанні спису Вікторія Бачинська була одинадцятою з результатом 21 м (ОДЮСШ, тренер Галина Шмуляєва).
Також гарно, згідно своїх можливостей, показали себе на змаганнях молодші учасники тернопільської команди Дарина Мостова, Іван Павлик, Вікторія Мітюрьова, Олександра Франків, Софія Павловська, Євген Гаврилишин, Тетяна Шептицька.