неділю, 12 червня 2016 р.

Медаль тернопільської штовхальниці ядра

Федерація легкої атлетики Тернопільської області вітає молодого тренера з метань обласної ДЮСШ Шмуляєву Галину з першим вагомим успіхом на Всеукраїнських змаганнях; на чемпіонаті України з легкої атлетики, який знову проходив в Кіровограді, показавши результат 10.82м в штовханні ядра серед дівчат 2001 р.н. і молодше, її учениця Мітюрьова Вікторія  виборола бронзову нагороду. Друга її підопічна Гривняк Наталія з результатом 10.05м стала сьомою. В змаганнях серед юнаків  Павлик Іван, та Жук Андрій метнувши спис на 35.41м  та 31.00м зайняли  дев’яте та одинадцяте місце. Щодо інших наших учасників, то вихованець ще одного молодого тренера Данилюка Олега (ОДЮСШ «Колос»)  - Трач Вадим, в фінальному забігу на 400м перетнув лінію фінішу шостим (55.11сек).  Також шостою з хорошим результатом  2.23,44сек в бігу на 800м  стала Усенко Олександра (тренер Кирилюк Василь, Шумськ), а Купяк Максим (ДЮСШ Тернопільського р-ну, тренер Чайка Ігор) на цій же дистанції з часом 2.09,11сек став одинадцятим.